Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy FLISAK

Sarbinowo

Rej. OR/32/0029/10 OD/32/0069/10

Piękne, rozległe plaże i morskie powietrze
Cisza, spokój, krystalicznie czysta woda i czyste plaże oraz największe stężenie jodu na całym polskim Wybrzeżu ? to atuty Sarbinowa sprzyjające wypoczynkowi i regeneracji sił. Ośrodek Flisak usytuowany jest 40 m od morza.

Opis ośrodka i cennik turnusów rehabilitacyjnych na rok 2015

Oferuje:
  • profesjonalną opiekę medyczną i rehabilitacyjną, bazę zabiegową; pokoje 2-, 3-osobowe (w tym apartament) z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażone w lodówkę, telefon, czajnik bezprzewodowy, radio i TV, Internet (możliwość wypożyczenia laptopa), sprzęt plażowy;
  • zabiegi: fizykoterapia: diadynamic, galwanizacja, ultradźwięki, magnetoterapia, laseroterapia, prądy interferencyjne, jonoforeza, bioptron, sollux, inhalacje, krioterapia; hydroterapia: hydromasaż, bicze szkockie, okłady borowinowe, kąpiel parowa, perełkowa; kinezyterapia: gimnastyka indywidualna i zbiorowa, UGUL; masaże: limfatyczny, aquavibron, klasyczny, w fotelu typu Prezydent.
Do dyspozycji: plac zabaw dla dzieci, miejsce na grill, bilard (płatny), boisko do siatkówki i koszykówki.
W cenie skierowania:
noclegi, wyżywienie (diety - niektóre za dopłatą), opieka medyczna, 3 zabiegi dziennie (30 zabiegów w turnusie), opłata klimatyczna, ubezpieczenie NNW.
Ponadto:
w cenie turnusu zawody sportowe, gry, zabawy, ognisko z pieczonym prosiakiem lub z kiełbasą, program rekreacyjny, wieczorki: powitalny i pożegnalny, taneczne z muzyką na żywo.
Specjalizuje się w rehabilitacji schorzeń:
z chorobami reumatycznymi, neurologicznymi, ze schorzeniami kręgosłupa, z zaburzeniami rozwoju psychoruchowego, ze schorzeniami układu oddechowego, krążenia, krwiotwórczego, moczowo-płciowego, pokarmowego, z cukrzycą, chorobami układu wydzielania wewnętrznego, niedoczynnością tarczycy, kobiet po mastektomii, z dysfunkcją narządu wzroku, upośledzeniem umysłowym, chorobą psychiczną, epilepsją.
Cennik turnusów rehabilitacyjnych na rok 2014:
Galeria
Pomimo dołożenia wszelkich starań aby publikowane w witrynie informacje były aktualne nie gwarantujemy, że dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą być jednak podstawą do roszczeń. Prezentowany katalog ośrodków, terminów i cen nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Przed podjęciem decyzji, w celu rezerwacji lub finalizacji pobytu, prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy.
2010 © KCOTR Sp. z o.o. | Autor: Dominik Gawenda
Data aktualizacji: 08.03.2010r. | v.0.4a