Sanatorium Uzdrowiskowe KAMIENNY POTOK

Sopot

Rej. OD/22/0009/11

Sopot - miasto uzdrowiskowe
W 1808 r. Jean Haffner, były lekarz wojsk napoleońskich, doceniając piękno i walory lecznicze okolic Sopotu, osiedlił się i stworzył tu kąpielisko. Dziś w Sopocie znajduje się najdłuższe drewniane molo w Europie oraz słynny na całą Polskę deptak im. Bohaterów Monte Cassino. Sanatorium Uzdrowiskowe Kamienny Potok położone jest w pasie nadmorskiej zieleni zaledwie 250 metrów od piaszczystej plaży, w dogodnym punkcie komunikacyjnym.

Opis ośrodka i cennik turnusów rehabilitacyjnych na rok 2015

Oferuje:
  • wykwalifikowaną kadrę medyczną i rehabilitacyjną, bazę zabiegową; zakwaterowanie w wybranym standardzie pokoju - wszystkie pokoje wyposażone są w wannę lub prysznic;
  • zabiegi: elektrostymulacja, ultradźwięki, masaż ręczny, sauna na podczerwień, sauna sucha, łaźnia parowa, hydromasaż, okłady ozokerytowe, kąpiel ozonowa, kąpiel perełkowa, fototerapia, rehabilitacja stanowiskowa, krioterapia miejscowa, terapia polem magnetycznym.
Do dyspozycji: baza zabiegowo-relaksacyjna. W pobliżu przystanki autobusowe, główna arteria łącząca Gdańsk z Gdynią oraz stacja Szybkiej Kolei Miejskiej pozwalającej w krótkim czasie dotrzeć do najważniejszych dzielnic trzech nadmorskich miast. 20 m od Sanatorium znajduje się Aquapark Sopot. Dla kuracjuszy 20% zniżki na bilety wstępu.

Obiekt posiada windę.
W cenie skierowania:
noclegi, wyżywienie (możliwość diety), 2 zabiegi dziennie wg wskazań lekarza, opieka lekarska i pielęgniarska, 2 badania lekarskie (wstępne i końcowe), 2 wieczorki przy muzyce w tygodniu, jedno ognisko w turnusie.
Ponadto:
możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych po Trójmieście i okolicach, np. Zamek w Malborku, Półwysep Helski, Westerplatte, Szwajcaria Kaszubska, rejs po porcie gdyńskim, Katedra Oliwska i Park Oliwski - w każdym turnusie program wycieczek może być trochę inny. 20% rabatu na tor gokartowy Kart Center w Sopocie, 10% rabatu w kawiarni Tabula Rasa - na miejscu.
Specjalizuje się w rehabilitacji schorzeń:
narządu ruchu (z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich), psychicznych, neurologicznych, reumatycznych, układu krążenia, oddechowego, pokarmowego, osób z upośledzeniem umysłowym, epilepsją, cukrzycą, kobiet po mastektomii.
Cennik turnusów rehabilitacyjnych na rok 2014:
Galeria
Pomimo dołożenia wszelkich starań aby publikowane w witrynie informacje były aktualne nie gwarantujemy, że dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą być jednak podstawą do roszczeń. Prezentowany katalog ośrodków, terminów i cen nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Przed podjęciem decyzji, w celu rezerwacji lub finalizacji pobytu, prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy.
2010 © KCOTR Sp. z o.o. | Autor: Dominik Gawenda
Data aktualizacji: 08.03.2010r. | v.0.4a