Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy ZAGŁĘBIE

Ustronie Morskie

Rej. OR/32/0029/10 OD/32/0041/10

Szczególny mikroklimat, złocona słońcem plaża
Ustronie Morskie to atrakcyjna miejscowość nadmorska. Ośrodek Zagłębie położony jest ok. 70 m od morza, które w tym miejscu należy do najczystszych w Polsce. Szczególny mikroklimat obfituje w aerozol morski o dużej zawartości jodu. Piękną, piaszczystą plażę okala pas lasu sosnowego.

Opis ośrodka i cennik turnusów rehabilitacyjnych na rok 2015

Oferuje:
  • wyspecjalizowaną kadrę medyczną i rehabilitacyjną, bogatą bazę zabiegową na miejscu; pokoje 1- i 2-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, w większości z balkonami ? wyposażone w telefon, lodówkę, radio, telewizor, czajnik bezprzewodowy, sprzęt plażowy, Internet;
  • zabiegi: masaż (m.in. limfatyczny urządzeniem BOA, suchy, w fotelu typu Prezydent, wirowy kończyn dolnych), hydromasaż, aquavibron, kąpiel perełkowa, parowa, solanka, sauna, bicze wodne, bicze szkockie, okłady borowinowe, naświetlanie lampą sollux i bioptron, inhalacje indywidualne, magnetoterapia, gimnastyka zbiorowa, indywidualna (UGUL), trakcja kręgosłupa, psychoterapia, zabiegi prądami galwanicznymi, diadynamicznymi, laseroterapia, ultradźwięki, krioterapia.
Do dyspozycji: kawiarnia, tenis stołowy, wypożyczalnia rowerów i kijków do Nordic Walking, miejsce na grill, plac zabaw dla dzieci, bilard, winda.
W cenie skierowania:
noclegi, wyżywienie (diety - niektóre dodatkowo płatne), opieka medyczna, 3 zabiegi dziennie (30 zabiegów w turnusie), opłata klimatyczna, ubezpieczenie NNW, możliwość korzystania z basenu i zabiegów kosmetycznych.
Ponadto:
w cenie turnusu wieczorki taneczne - powitalny i pożegnalny, koncerty, wycieczki autokarowe (płatne), grill, ognisko (m.in. z pieczonym prosiakiem lub kiełbaskami), gry, zabawy, zawody sportowe, bal przebierańców.
Specjalizuje się w rehabilitacji schorzeń:
z dysfunkcją narządu ruchu, wzroku, słuchu, z upośledzeniem umysłowym, chorobą psychiczną, epilepsją, ze schorzeniami układu krążenia, krwiotwórczego, moczowo-płciowego, pokarmowego, oddechowego, z chorobami neurologicznymi, reumatycznymi, z cukrzycą, po laryngektomii, z chorobami przemiany materii, narządów wydzielania wewnętrznego, ze schorzeniami dermatologicznymi, z zaburzeniami głosu
Cennik turnusów rehabilitacyjnych na rok 2014:
Galeria
Pomimo dołożenia wszelkich starań aby publikowane w witrynie informacje były aktualne nie gwarantujemy, że dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą być jednak podstawą do roszczeń. Prezentowany katalog ośrodków, terminów i cen nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Przed podjęciem decyzji, w celu rezerwacji lub finalizacji pobytu, prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy.
2010 © KCOTR Sp. z o.o. | Autor: Dominik Gawenda
Data aktualizacji: 08.03.2010r. | v.0.4a