Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy BURSZTYN

Władysławowo

Rej. OD/22/0002/11

Tylko nad polskim morzem poprawisz swoją odporność na cały rok
Bursztyn to nowy ośrodek położony 200 m od szerokiej piaszczystej plaży w urokliwym nadmorskim miasteczku Władysławowo. To znane letnisko położone u nasady Półwyspu Helskiego stanowi doskonałą bazę wypadową do Trójmiasta. Sąsiedztwo z Ośrodkiem Przygotowań Olimpijskich CETNIEWO umożliwia korzystanie z kriokomory i kompleksu krytych basenów.
Oferuje:
  • profesjonalną opiekę medyczną, bazę zabiegową na miejscu; pokoje 2-osobowe i 3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, z balkonami i TV kablową, na każdym piętrze ogólnodostępną lodówkę i czajnik elektryczny;
  • zabiegi: fizykoterapia, elektrolecznictwo, laseroterapia, magnetoterapia, ultradźwięki; kinezyterapia, fotel masujący z muzykoterapią, okłady z borowiny alpejskiej, pileroterapia, inhalacje.
    Za dodatkową opłatą: masaż klasyczny, solarium.
Do dyspozycji: jadalnia, sala dydaktyczna, sprzęt dyskotekowy, stół do tenisa, piłkarzyki, grill ogrodowy, siłownia, plac zabaw i kącik zabaw dla najmłodszych w budynku, Internet bezprzewodowy oraz stanowisko z komputerem.
W cenie skierowania:
noclegi, wyżywienie (możliwość diety): śniadania, obiady z podwieczorkiem, kolacje, opieka medyczna, 2 zabiegi dziennie (w dni robocze), 2 razy w tygodniu gimnastyka w basenie (200 m od Ośrodka), wycieczka autokarowa z przewodnikiem do Trójmiasta lub na Półwysep Helski, wieczorek taneczny, zapoznawczy oraz biesiada kaszubska z zespołem i grillowaniem kiełbasek, wspólne śpiewanie, gry i zabawy.
Ponadto:
wycieczki autokarowe do Jastrzębiej Góry, Rozewia i Swarzewa (odpłatna) oraz na Hel, wycieczki piesze, wspólne spacery z kijami do Nordic Walking, program kulturalno-rozrywkowy, zwiedzanie pracowni bursztynu w Chłapowie, prelekcja zdrowotna o pileroterapii.
Specjalizuje się w rehabilitacji schorzeń:
narządu ruchu (z wyłączeniem osób na wózkach inwalidzkich), osób z upośledzeniem umysłowym, chorobą psychiczną, epilepsją, układu krążenia, narządów wydzielania wewnętrznego, reumatycznych, neurologicznych, układów: oddechowego, moczowo-płciowego, pokarmowego oraz osób z niedoczynnością tarczycy, cukrzycą, alergią.
Cennik turnusów rehabilitacyjnych na rok 2014:
BRAK CENNIKA
W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: (032) 259-62-21
lub prosimy skorzystać z formularza kontaktowego.
Powyższe turnusy kierowane są do osób niepełnosprawnych, posiadających dofinansowanie z środków PFRON. Osoby nie posiadające takiego dofinansowania mogą skorzystać z pobytu pełnopłatnego, pod warunkiem przedłożenia wypełnionego przez lekarza wniosku na turnus reahbilitacyjny - wzór do pobrania.
W przypadku braku posiadania stosownego wniosku do powyższych cen zostanie doliczony 8% podatku VAT.
Galeria
Pomimo dołożenia wszelkich starań aby publikowane w witrynie informacje były aktualne nie gwarantujemy, że dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą być jednak podstawą do roszczeń. Prezentowany katalog ośrodków, terminów i cen nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Przed podjęciem decyzji, w celu rezerwacji lub finalizacji pobytu, prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy.
2010 © KCOTR Sp. z o.o. | Autor: Dominik Gawenda
Data aktualizacji: 08.03.2010r. | v.0.4a