O nas

Szanowni Państwo!

Krajowe Centrum Organizacji Turnusów Rehabilitacyjnych, powołane zostało 01.05.1999 dla usprawnienia współpracy z Ośrodkami Rehabilitacyjno-Wypoczynkowymi, specjalizującymi się w świadczeniu usług na rzecz osób niepełnosprawnych - standard tych Ośrodków i ujawnia go poprzez przyznawanie tzw. "słoneczek".

Krajowe Centrum Organizacji Turnusów Rehabilitacyjnych prezentuje Państwu ofertę leczenia i wypoczynku. Od 01.11.2016 roku kontynuuje działalność związaną z organizacją turnusów rehabilitacyjnych, wykonywaną dotychczas przez Dział Organizacji Turnusów Rehabilitacyjnych Zakładu Usług Rehabilitacyjno-Socjalnych Sp. z o.o. Katowice. W każdym rodzaju działalności firma posiada stosowne wpisy, certyfikaty i uprawnienia.

Krajowe Centrum Organizacji Turnusów Rehabilitacyjnych przygotowała ofertę turnusów rehabilitacyjnych na rok 2024 nad morzem, w górach i w pozostałych regionach kraju.
Zapoznaj się z bieżącymi katalogami turnusów rehabilitacyjnych (aktualne na rok 2024).

Na organizowane przez nasze Centrum turnusy rehabilitacyjne można uzyskać dofinansowanie z PFRON. Przeczytaj, jak zdobyć dofinansowanie z PFRON oraz dofinansowanie na wczasy zdrowotne z innych źródeł.